Malkara Önder Çiftçi Derneği Genel Kurulu

Malkara Önder Çiftçi Danışmanlık Derneği’nin 2015 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda seçime tek listeyle giren Ayhan Uzun, başkanlığa tekrar seçildi.

Malkara Önder Çiftçi Danışmanlık Derneği’nin 2015 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda seçime tek listeyle giren Ayhan Uzun, başkanlığa tekrar seçildi. Uzun, “Yeni yılda zevk ve iştahla çalışacağız” dedi.

Tekirdağ’ın Malkara ilçesi Ziraat Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen ve yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından başlayan olağan genel kurulu toplantısında, gündem maddeleri görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi. Divan kurulunda İslam Şahin, Gökhan Aydoğan ve Süleyman Gider yer aldı.

“YENİ YILDA ZEVK VE İŞTAHLA ÇALIŞACAĞIZ”

Genel Kurul’da konuşan Ayhan Uzun, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da seçimli genel kurulumuzu yapıyoruz. Genelde mali genel kurul olarak değerlendirilir ama biz seçimli genel yapıyoruz. Bir yıl içerisindeki yaptığımız çalışmaları açıklayacağız. Gelecek 2016 yılı bütçesini sunup yeni bir yıla zevk ve iştahla çalışmalarımıza başlayacağız” dedi.

Olağan genel kurul sonrasında derneğin yeni yönetimi, “Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Uzun, Başkan Yardımcısı Süleyman Deniz, Sayman Ümit Şen, Üyeler Alişah Mızrak, Hüseyin Gökmen. Denetim Kurulu: Osman Önder Taşkın, Orhan Uzun, Hasan Aydoğan” isimlerinden oluştu.

Comments are closed.