S.S Önder Çiftçi Üretim ve Pazarlama Kooperatifi , Reka Bitkiel Yağlar A.Ş ve BİM Marketleri Ortaklığında Üreticiden Tüketiciye Sağlıklı Yağ Kanola

2412 görüntüleme, 12 Temmuz 2019 Cuma

(Soldan sağa) Serkan ŞEN (Reka Bitkisel Yağlar), İmdat GÜNGÖR (Önder Çiftçi Kooperatifi), Necip AYKUT (Önder Çiftçi Kooperatifi), Namuk İNAL (Önder Çiftçi Kooperatifi)

Bugün S.S Önder Çiftçi Üretim ve Pazarlama Kooperatifimizin ortaklarının ürettiği ürünün BİM marketlerinin raflarında yerini aldığını görmenin sevincini ve mutluluğunu yaşamaktayız. Trakya Bölgesinde ürettiğimiz üründen elde edilen sağlıklı kanola yağının BİM Marketleri sayesinde ülkemizin her noktasında tüketicilerimiz ile buluşması bizleri oldukça gururlandırdı.

REKA Bitkisel Yağlar ile uzun yıllardır süren iş ortaklığımız bugün çok farklı bir noktada, yeni bir heyecan ve farklı başlangıç daha yapmış oldu. Bundan sonra kooperatifimizin ürettiği ürünlerden elde edilen sağlıklı yağlar REKA Bitkisel Yağlar ve BİM marketleri sayesinde tüm ülkemiz tüketicileri ile anında buluşabilecektir.

Gelecek yıl hedefimiz, REKA Bitkisel Yağlar ile birlikte ortak çalışma yaparak 1.000.000 dekar kanola ekim alanına ulaşmaktır. Ayrıca ayçiçeği konusunda sürdürülebilir farklı bir sözleşmeli üretim modeli ile hem ekim alanlarını genişleteceğiz hem de birim alandaki üretim maliyetini düşüreceğiz.

2023 hedefimiz ise Cumhuriyetimizin 100. Yıl dönümünde ülkemizin yağ açığını kapatmak ve yağlı tohumlarda dışa bağımlılığı en aza indirmektir.

Bu hedeflerimiz doğrultusunda hiç durmadan, yorulmadan gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşünceler ile tüm ülkemize hayırlı olmasını dileriz.

Saygılarımızla…

                     S.S Önder Çiftçi Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Yönetim Kurulu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz