– KALİTE İLE VİZYON BULUŞMASI –

06 Ağustos 2018 Pazartesi, 13:01

ÖÇP – LEMKEN

İŞBİRLİĞİ

– KALİTE İLE VİZYON BULUŞMASI –

LEMKEN firmasının yurt dışı menajeri Sayın Jens MOSKA, 2 günlük Türkiye ziyaretinde, ÖÇP (Önder Çiftçi Projesi) yöneticileri ve Trakya bölgesinde kurumsal faaliyet gösteren tarım işletmeleri ile görüşmeler gerçekleştirmiştir.

2017 de başlayan ÖÇP – LEMKEN işbirliği, 2018 de daha etkin yürütülmesi yönünde görüş birliğine varılmıştır.

Türk çiftçisine, LEMKEN Tarım ekipmanları ve yedek parçalarının sadece Trakya bölgesinde değil, tüm Türkiye de ÖÇP aracılığı ile, en hızlı şekilde temin edilecektir.

Eğitim ve tanıtım faaliyetlerinin daha geniş kapsamda yapılması kararlaştırıldı. Türkiye’de önemli tarım fuarlarına katılım sağlanacak, ilgili TV kanallarında bilgilendirme programları gerçekleştirilecektir.

Tarımsal ekipman tekniği ile ilgili personel ve çiftçiler için, Almanya-Alpen de bulunan LEMKEN eğitim merkezi AgroFarm da, kısa eğitim programları düzenlenecektir.


Ayrıca, ÖÇP teknik görevlileri ve üye çiftçilere, LEMKEN ekipmanları ve son geliştirilen yenilikler üzerine bilgilendirme toplantısı yapıldı. LEMKEN firmasının tarihsel gelişimi, Avrupa ülkelerindeki konumu ve kapasitesi, ürünlerin özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi aktarıldı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz